kõik kategooriad

PUHLERI MISSIOON JA VISIOON

Lihvimine on lihtsam kui kunagi varem!

Visioon on saada maailma juhtivaks CNC-tööpinkide ning lihvimis- ja dispergeerimissüsteemide lahenduste pakkujaks. 

tunnistused

PUHLERI KOHTA

ajalugu
PUHLER International Trading (Shanghai) Co., Ltd asutati Shanghais 2001. aastal, LEIMIX Group (Guangdong) Co., Ltd asutati 2007. aastal Guangzhous kontserni peakorterina.

Kaks kaubamärki
PUHLER ja JINLING on grupi kaks peamist kaubamärki, kõrge kvaliteediga tooted, mis vastavad Saksamaa ja Jaapani standarditele ning sobivad turgudele.

PUHLER Nüüd
Nüüd on PUHLERi kontsernil uus põhiettevõte Hunan JINLING Machine Tool Co., Ltd (päritud Changsha No. 2 Machine Tool Worksilt), millel on rohkem kui 66-aastane tööpinkide projekteerimise ja valmistamise ajalugu ning mis on suurim tööpinkide tootja Lõuna-Hiinas. . Hunan JINLING Machine Tool Co., Ltd on kodumaistes tootmisettevõtetes tuntud tööpinkide ja juhtimisseadmete, tagasisideseadmete ning mehaanika- ja elektroonikaseadmete tarnija. See on täielik tööstuslik tootja, mis on spetsialiseerunud kõrgekvaliteedilistele viieteljelistele CNC-treipinkidele. ja peamised funktsionaalsed komponendid Hiinas, mille autonoomne juhitavus on üle 85%. Selle tegevusala hõlmab treimise, freesimise, lihvimise ja poleerimise töötlemistehnoloogiat ülitäpses töötlevas tööstuses ning seda peetakse üheks juhtivaks ettevõtteks Hiina tööpinkide tööstuses.

PUHLERI TOODETE RAKENDUS

Keemilised materjalid:
Tint ja kattekiht, pigmendid ja värvained, liimid, põllumajanduskemikaalid, nanokeraamika, anorgaanilised mineraalid, nagu akumaterjalid jne.

Toidukondiitritooted:
Šokolaad, kakaovedelik, suhkrupulber, vürtsid, määrded jne.

Farmaatsia kosmeetika:
Tabletid, süstid, šampoon, bioloogilised materjalid jne.

Mineraalsed mineraalid:
Metallid, haruldased muldmetallid, kaltsiumkarbonaat, talk ja grafiit jne.